Láska, až po kým nás smrť nerozdelí

Manželstvám v show biznise akosi nebýva dopriate. Mnohé z nich majú len veľmi krátke trvanie. Avšak aj medzi takými sa nájdu páry, ktoré mýtus o krátkych vzťahov medzi celebritami vyvrátili a zostávajú voči svojim polovičkám verní a stále zamilovaní. Medzi dlhoročné páry show biznisu nepochybne patrí Tom Hanks s manželkou Ritou. Sú spolu už dlhých 26 rokov a majú spolu štyri krásne deti. O čo krajšia je skutočnosť, že ich manželstvo nie je pošpinené žiadnymi škandálmi a škandálikmi. O Tomovi sa vyjadrujú, že aj napriek svojim hereckým úspechom zostáva stále skromným – кредит онлайн. Manželka Toma sa o svojom manželovi vyjadrila, že je neskutočný romantik, že ešte dnes jej necháva lístočky s láskyplnými odkazmi pri rannej káve, ktoré si ona necháva. A rovnako, ak je na cestách, posiela jej fotky zaujímavosti, ktoré videl a to len preto, že sa s ňou chce podeliť. Receptom na dlhotrvajúci vzťah z ich pohľadu je asi láska.

Ďalším láskyplným a dlhotrvajúcim vzťahom na scéne je vzťah Denzela Washingtona a jeho ženy Paul. Ako manželia sú už spolu neuveriteľných 31 rokov. Možno k stabilnému manželstvu dopomohla práve Denzelova kresťanská viera. Málokto vraj o Denzelovi vie, že o kresťanstve sám aj prednáša. Vo svojom vlastnom živote si ctí morálne a mravné zásady, a tie pretransformovali aj s manželkou do svojho spolunažívania. Možno práve vďaka tomu sú spolu viac ako tri desaťročia.

Síce neherecký, ale predsa veľmi známy pár Viktória a David Beckhamovci sú spolu tiež relatívne dlhú dobu, a to 15 rokov. Majú spolu 4 deti, 3 chlapcov a najmladšie dievčatko. Je pravda, že po médiách kolujú rôzne šumy ohľadom Davidovej nevery, našťastie sa ale žiadna z nich nepotvrdila a vzťah naďalej pretrváva. Ďalším, na oko stabilným, vzťahom v show biznise sú manželia Smithovci, Will a Jade, ktorí sú svoji krásnych 17 rokov. Ich rodinu spečaťujú dve deti, chlapec Jaden a dievča Willov. Po Hollywoode však o vzťahu Willa a Jada kolujú rôzne klebety o ich orientácii. Dokonca sa prihlásili aj gay prostitúti, ktorí vytrvalo tvrdia, že mali s Willom vzťah. Will a Jada sa vraj dohodli, že vo vzťahu zotrvajú len kvôli deťom tak uvidíme, či im toto divadielko ešte dlho vydrží alebo či sa jednalo len o hlúpe a závistlivé klebety.

Medzi dlhotrvajúce a stabilne vzťahy hereckých partnerov určite patril vzťah Antonia Banderasa a Mellanie Griffith. Ich manželstvo trvalo 19 rokov, pričom z manželstva pochádza jediná dcéra Stella. O rozvod podala Melanie a ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely. Pred rozvodom sa však klebetilo o problémoch v manželstve a o nevere Antonia. Dnes spolu vraj bývalí manželia vychádzajú. Ďalšie dlhotrvajúce manželstvo, ktoré sa však tiež po dlhých 31 rokoch (бързи кредити без доказване на доход) spolunažívania rozviedlo, je manželstvo Mela Gibsona a jeho ženy Robyn. Robyn vraj už nezniesla opilecké výlevy a rasizmus svojho muža, a tak podala žiadosť o rozvod. Z dovtedy bezproblémového manželstva pochádza až sedem detí. Po rozvode sa na základe predmanželskej zmluvy delili rovným dielom. Zostáva len dúfať, že celosvetovo viac párov v akomkoľvek povolaní bude vo väčšom pomere ako manželstva v prvej polovici článku, a teda šťastné a láskyplné.